1

Dostawy:

 

Wysyłki odbywają się za pośrednictwem firm kurierskich, takich jak InPost lub DHL oraz Poczty Polskiej.

 

Pouczenie o odstąpieniu od umowy dotyczącej zakupów w sklepie GABBUTIK.PL

 

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo nas poinformować:

GABBUTIK, tel. 798-308-305, adres e-mail: sklep@gabbutik.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy

w drodze jednoznacznego oświadczenia na piśmie wysłanego pocztą tradycyjną, bądź pocztą elektroniczną.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy

lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną, znajdujące się na naszej stronie internetowej www.gabbutik.pl

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji

o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, niezwłocznie a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Zwracany towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania, dlatego w szczególności prosimy o zachowanie ostrożności podczas przymierzania obuwia.

Można zrezygnować z całości ale również z części zamówienia. Przy zwrocie tylko części zamówienia koszty dostarczenia zwracamy proporcjonalnie do ilości zwracanych towarów. Przykład: przy zamówieniu dwóch par obuwia, jedną parę chcą Państwo zwrócić, koszt dostarczenia zostanie zwrócony w połowie. Należność za zakupiony towar zwrócimy Państwu najszybciej jak to możliwe (max. w ciągu 14 dni).

- Formularz odstąpienia od umowy

- Protokół reklamacji/zwrotu towaru